093 233-04-44  044 237-04-44

Магазин: Велика Кільцева, 4а,

с. Петропавлівська Борщагівка, Київ

 

 

СІГВЕЙ NINEBOT MINI white

14990 грн

Ninebot- це щось середнє між гіроскутером і сігвеєм. Від гіроскутера йому дісталися невеликі колеса, а від сігвея - можливість поворотів за допомогою вертикальної палиці-керма. На відміну від гіроскутера, де права і ліві частини можуть рухатися одна окремо від іншої, за рахунок чого і відбуваються повороти в одну або іншу сторону, в ninebot mini платформа під кожною ногою цільна, а повороти відбуваються за рахунок керма, затиснутого між колін.

Ninebot mini. Переваги. 

Ninebot mini - це дуже просунутий і комфортний для пересування девайс. Завдяки 10,5-дюймовим колесам цей міні-сігвей може подолати різного виду перешкоди, наприклад, на ньому з легкістю можна проїхати по бруківці, гравію або неякісній дорозі. 

Швидкість руху може досягати 16 км / ч. і проїжджати на заряді більше 20км (показник може змінюватися, враховуючи кут нахилу, поверхню, інтенсивність їзди і вагу того хто катається). 

Для того щоб детально зісканувати інформацію з найнбота, досить на свій смартфон встановити додаток (підтримуються операційні системи iOS і Android), включити блютуз на телефоні і зайти в цей додаток. Через мить ви зможете дізнатися такі показники як: 

           Швидкість

           Пробіг

           Залишок заряду акумулятора

 Крім цього, Ви зможете зробити багато налаштувань відповідних Вам або Вашій дитині. А коли Ви втомилися і хочете відпочити, то можете пограти найнботом як машинкою на радіоуправлінні. Для цього в програмі є спеціальний розділ.

 Ninebot mini обладнаний  спеціальними LED фарами, які можуть підсвічувати дорогу в темний час доби і робити Вас помітним для автомобілів і інших учасників руху.

Технічні характеристики продукту
Діаметр коліс 10.5 дюймів
Максимальна дистанція до 22км
Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) 15°
Вага 12.8кг
Максимальне рекомендоване навантаження 120кг
Пульт дистанційного керування Є
Акумуляторна батарея SAMSUNG 36V, 4.4 AH, Li-ION
Гарантія 12 місяців, 6 місяців- на батарею
Потужність 2*550 Ватт
Максимальна швидкість до 16 км/год
Діаметр коліс 5 дюймів
Діаметр коліс 5 дюймів
Мобільний додаток Є
Клієнти, які купили цей товар, також купили
Акція
dontshow

Гіроборд OIO Classic Cosmos Violet Smart Balance Гіроскутер 6.5" Led, Самобаланс

Гіроскутер Classic з колесами 6,5 дюймів - класика в сімействі гіроскутерів! Тепер за доступною ціною!
7500 грн 8000 грн