093 233-04-44  044 237-04-44

Магазин: Велика Кільцева, 4а,

с. Петропавлівська Борщагівка, Київ

 

 

OIO Kozliq S-line Blue (Колеса 12/12 ' з камерою, 350W, 13кг., 4.4AH, 36V, до 15км/год, до 15км)

Представляємо новий інноваційний продукт в лінійці електротранспорту на ринку України - OIO Kozliq S-line.
9990 грн
7990 грн

Цей електричний велосипед здатний проїжджати відстань до 25км на одному заряді завдяки вбудованій LIi-Ion батареї ємністю 4.4 Ah.

Kozliq S-line оснащений бортовим комп'ютером, за допомогою якого можна визначити швидкість руху, пробіг, залишок заряду батареї, а також встановити швидкісний режим (новачок, досвідчений користувач, експерт).

OIO Kozliq S-line має передню і задню фару, які можуть включатися примусово або використовуючи вбудований датчик світла. Крім цього задній ліхтар при гальмуванні загоряється червоним світлом по аналогії з автомобілем.

Електровелосипед має круїз-контроль для максимального комфорту пересування (функція дозволяє вибрати і зафіксувати швидкість і з нею рухатися до моменту натискання гальма або відключення її)

OIO Kozliq S-line має вбудований зарядний пристрій, що дозволяє поповнити заряд акумулятора в дорозі (наприклад в кафе, на заправці і т.д.)Також є звуковий сигнал, що дозволяє комфортно відчувати себе серед інших учасників руху або пішоходів.

Накачувані 12 і 10-дюймові колеса на литих дисках забезпечують максимальну амортизацію і комфорт пересування, а дискові гальма дозволяють зробити швидку зупинку при необхідності.

OIO Kozliq S-line може складатися і легко транспортується. Рівень захисту від вологи та пилу IP54, що дозволяє справлятися з легкими бризками води (наприклад, слабкий дощ).

Технічні характеристики продукту
Водонепроникність IP54
Максимальна дистанція до 10 - 15 км
Діаметр коліс 12 дюймів/10дюймів
Гальмівна система Дискові гальма
Розташування акумулятора В рамі
Максимальна швидкість до 25 км/год
Гарантія 3 місяці
LED підсвічування Є
Бортовой компьютер Є
Потужність 350 W
Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) 15°
Максимальне рекомендоване навантаження 120кг
Вага 13 кг
Рама Металева
Амортизація Без амортизації
Розташування електродвигуна Заднє мотор-колесо
Тип двигуна Електродвигун DC (постійного струму)