093 233-04-44  044 237-04-44

Магазин: Велика Кільцева, 4а,

с. Петропавлівська Борщагівка, Київ

 

 

ЕЛЕКТРОСАМОКАТ OIO RT9 10 дюймів (500 Вт, 48 В, поворотники, габаритні ліхтарі, пневматичні колеса, передні та задні амортизатори)

OIO RT9 10 дюймів - Інноваційний, ефективний, безпечний - це лише три з багатьох переваг, які має наша модель найсучаснішого електричного скутера на ринку. Класична їзда на скутері набула нового значення. Потужний двигун, міцна батарея та багатофункціональність роблять щоденні поїздки на роботу або в школу веселими та чудовою альтернативою, пов’язаною з захистом навколишнього середовища.
23990 грн

Електричний скутер OiO   — це надлегкий пасажирський транспортний засіб на відстані до 40 км. Швидкий, компактний і простий у використанні! Важить всього 20 кг - завдяки: алюмінієвій рамі; літій-полімерний акумулятор і колеса з власним двигуном.

Алюмінієва рама подовжена та посилена. Виготовлена ​​з легких алюмінієвих сплавів і має 2 амортизатори. Рульова колонка виготовлена ​​з міцної сталі. Кліренс скутера становить рекордні 17 см, що полегшує відштовхування ногою при старті та русі. Це економить батарею.

Літій-іонний акумулятор є найефективнішою моделлю акумулятора на сьогодні. Акумулятор скутера захований і запечатаний на платформі. Крім того, він повністю не вимагає технічного обслуговування і не потребує жодних сервісних перевірок.

Безредукторні колеса - це довговічний і перевірений механізм. Він не має рухомих частин, які могли б будь-яким чином зношуватися. Ефективність коліс на 90% вище в порівнянні з іншими типами. Варто відзначити, що вони не створюють шуму і практично непомітні під час руху. Також вони відрізняються підвищеною динамікою і довговічністю.

Завдяки передньому приводу скутер швидко реагує на повороти, користувачеві легко керувати та керувати ним. Міцні безредукторні колеса здатні розганяти скутер до 45 км на годину.

Акумулятор заряджається до 100% протягом 6-8 годин і має контролер, який запобігає перевантаженню.

Технічні характеристики продукту
Діаметр коліс 10 дюймів
Час повної зарядки 6-8 годин
Максимальне рекомендоване навантаження 120 кг
Вага 20 кг
Максимальна дистанція 30-40 км
Максимальна швидкість 45 км/год
Потужність 500 Вт, безщітковий, не вимагає обслуговування
Акумуляторна батарея 48 В, 10,4 Ач, Li-ION
LED підсвічування ТАК
Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) 20°
Водонепроникність IP54 (невелика кількість пилу та бризок води з усіх боків)