093 233-04-44  044 237-04-44

Магазин: Велика Кільцева, 4а,

с. Петропавлівська Борщагівка, Київ

 

 

ЕЛЕКТРОСАМОКАТ OIO RT4 PLUS + сидіння (Колеса 10' з камерою, 350W, 18кг, амортизатор перед. і задн., вказники поворотів, 10.4 AH, 36V, до 32км/год, до 30км)

10-дюймовий електричний самокат OIO RT4 PLUS створений для комфорту і простоти життя. Давайте забудемо про непотрібні ланцюги і механічні редуктори. Модель PLUS має додаткову задню амортизацію, що позначається на м'якості ходу. Також, самокат оснащений покажчиками поворотів.
16490 грн

Электросамокат OIO RT4 PLUS лідер серед електросамокатів. Долає до 20 км з максимальною швидкістю 32 км / ч.

Дискові гальма і регульована висота рульової рейки. Потужний 350W мотор здатний жваво дати старт з місця і витримати максимальне навантаження до 120 кг. 10 "колеса з системою амортизації з легкістю компенсують всі нерівності на дорогах. Широка стійка платформа для ніг дає додаткову впевненість і рівновагу при їзді.

Якщо Вам необхідно припаркувати свій електросамокат, то просто висуніть фіксуючу підніжку, розташовану збоку платформи, і зафіксуйте пристрій на поверхні. Дискові гальма роблять гальмування плавним, без різких рухів. Збільшення швидкості і гальмування здійснюється важелями на рукоятці самоката.

Є електронний дисплей, на якому відображається швидкість і пробіг. Для комфортного переміщення вночі Hoverbot оснащений ліхтарем.

Технічні характеристики продукту
Діаметр колес 10 дюймів
Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) 20°
LED підсвічування Є
Розміри 1020 х 210 х 350мм
Час повної зарядки 4 - 6 години
Максимальне рекомендоване навантаження 120кг
Гарантія 12 місяців, 6 місяців- на батарею
Вага 18
Потужність 350 Ватт
Акумуляторна батарея 36V,10.4 AH,Li-ION
RozetkaDescription Электросамокат OIO RT 4 PLUS лидер среди электросамокатов. Преодолевает до 25 км с максимальной скоростью 32 км/ч. Дисковые тормоза и регулируемая высота рулевой рейки. Мощный 350 W мотор способен резво дать старт с места и вынести максимальную нагрузку до 120 кг. 10” колёса с системой амортизации с лёгкостью компенсируют все неровности на дорогах. Широкая устойчивая платформа для ног даёт дополнительную уверенность и равновесие при езде. Если Вам необходимо припарковать свой электросамокат, то просто выдвините фиксирующую подножку, расположенную сбоку платформы, и зафиксируйте устройство на поверхности. Дисковые тормоза делают торможение плавным, без резких движений. Увеличение скорости и торможение осуществляется рычагами на рукоядках самоката. Имеется электронный дисплей, на котором отображается скорость и пробег. Для комфортного перемещения ночью RT4 PLUS оснащён фонарём и указателями поворотов.
Максимальна дистанція до 30км
Діаметр колес до 32 км/год