093 233-04-44  044 237-04-44

Магазин: Велика Кільцева, 4а,

с. Петропавлівська Борщагівка, Київ

 

 

Електросамокат OIO RT13 (450 Вт, 48 В 50 км/год, 15 AH, габаритні ліхтарі, широкі повітряні колеса 10 дюймів, дискові гальма, передні та задні амортизатори)

OiO розроблено з урахуванням комфорту та життя користувача. Забудемо про непотрібні ланцюги і механічні редуктори.
27990 грн

Електросамокат OiO розроблений для комфорту та полегшує повсякденне життя користувача. Забудемо про непотрібні ланцюги і механічні редуктори.

 

Електросамокат OiO   — це надлегкий пасажирський транспортний засіб на відстані до 60 км. Швидкий, компактний і простий у використанні! Важить всього 22 кг - завдяки: алюмінієвій рамі; літій-полімерний акумулятор і колеса з власним двигуном.

Алюмінієва рама подовжена та посилена. Виготовлена ​​з легких алюмінієвих сплавів і має 2 амортизатори. Рульова колонка виготовлена ​​з міцної сталі. Кліренс самоката становить рекордні 10 см, що полегшує відштовхування ногою при старті та русі. Це економить батарею.

Літій-іонний акумулятор є найефективнішою моделлю акумулятора на сьогодні. Акумулятор скутера захований і запечатаний на платформі. Крім того, він повністю не вимагає технічного обслуговування і не потребує жодних сервісних перевірок.

Безредукторні колеса - це довговічний і перевірений механізм. Він не має рухомих частин, які могли б будь-яким чином зношуватися. Ефективність коліс на 90% вище в порівнянні з іншими типами. Варто відзначити, що вони не створюють шуму і практично непомітні під час руху. Також вони відрізняються підвищеною динамікою і довговічністю.

Завдяки задньому приводу скутер швидко реагує на повороти, ним легко керувати та керувати користувачем. Міцні безредукторні колеса можуть розганяти скутер до 50 км на годину.

Акумулятор заряджається до 100% протягом 6-8 годин і має контролер, який запобігає перевантаженню.

Технічні характеристики продукту
Діаметр коліс 10 дюймів
Максимальне рекомендоване навантаження 120кг
Потужність 450 Вт, безщітковий, не вимагає обслуговування
Максимальна швидкість 50 км/год
Максимальна дистанція 40-60 км
Вага 22 кг
Акумуляторна батарея 48V, 15AH, Li-ION
LED підсвічування ТАК
Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) 20°
Водонепроникність IP54 (невелика кількість пилу та бризок води з усіх боків)