067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Магазин: Киев, бул.Лепсе,4 

(в здании автосалона Volkswagen)

Подарунок дівчинці

Гіроборд (гіроскутер) є видозмінною сігвея, невеликої пересувної платформи на двох колесах та еклектичним мотором. Гіроборд має велику маневреність та досить простий в управлінні. Його може освоїти, як доросла людина, так і дитина віком від 10 років. Відсутність керма у гіроборді дозволяє з легкістю брати цей транспортний засіб з собою в подорож. У багажнику автомобіля він не займе лишнього вільного простору.

 

Актуальність покупки гіроборду

Кататися в парку чи на набережній, стоячи на гіроборді, буде великим задоволенням. Цей пристрій – оптимальний варіант у якості подарунку підліткам. Гіроборд підійде не лише хлопцям, яким подобається кататися на різних передвижник засобах., від нього також будуть в захваті й дівчата. 

 

Покоління молодих та активних сьогодні не може обходитися без щоденних позитивних емоцій та нових вражень. За допомогою гіроборду процес катання стане справжнім задоволенням. Тепер, щоб відправитися на прогулянку з подругам до парку, дівчата можуть прихватити з собою свою універсальну платформу з колесами, та продемонструвати усім свою спритність.

 

Де можна придбати гіроборд

Гіроборд купити сьогодні можливо не лише у спеціалізованих магазинах, а й через Інтернет.  У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент гіроскутерів різного плану. Серед них є моделі, які орієнтовані лише для дівчат. Для тренування спритності та координації рухів – це оптимальний варіант серед безлічі сучасних гаджетів.

 

Для кожної дівчини регулярні катання на гіроборді стануть краще уроків фізкультури. За допомогою електричної пересувної платформи на колесах можливо суттєво зміцнити мозковий корсет спини та гарно розвити вестибулярний апарат. В цілому, регулярні катання на гіроскутері сприяють поліпшенню постави та нормалізації настрою.

 

Якщо ви вагаєтесь, варто чи ні купити гіроборд дівчинці, можете без будь-яких вагань оформляти його заказ. Це маневрений, безпечний та легкий у використанні транспортний засіб, який споживає невелику кількість електричної енергії та не забруднює навколишнє середовище. Серед основних переваг гіроборду, можна відмітити:

  •          легкість у транспортуванні;
  •          відсутність необхідності оформляти страховий поліс.;
  •          непотрібність реєстрації  ДАІ;
  •          швидкість зарядки пристрою та відсутність витрат на його обслуговування.

 

 

У якості подарунку підлітку на будь-яке свято, гіроборд буде оптимальним варіантом. 

Оставьте ваш комментарий