067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Выставочный зал - Киев, бул.Лепсе,4 (в здании автосалона Volkswagen)

На роботу – швидко й з вітерцем!

Набридли затори на дорогах? Турбує незадовільний стан навколишнього середовища? Тоді час звернути увагу на інноваційні засоби пересування, зокрема, моноколеса. Головними елементами цього незвичайного транспорту є магніти, електродвигун, акумулятор, стабілізуюча система та комп’ютер, що забезпечує можливість безпечних рухів на різній швидкості. Моноколесо, як і більшість гіроскутерів, розраховане на користувачів із різною вагою та зростом.

Кращі з кращих підкорюють світ

В Китаї ця диво-техніка користується попитом близько 79% населення. В Америці на моноколесах люди масово роз’їжджають вулицями міст. Навіть в Індії, де стан економіки досі залишає бажати кращого, цей компактний засіб – у пошані 49% громадян. Беззаперечними лідерами виробництва компактних гаджетів, як і раніше, залишаються компанії «IPS» та «Airwhell». Вони щорічно поповнюють модельний ряд прогресивних засобів більш потужними зразками екологічно безпечної техніки. Кращим із них властиві наступні параметри:

- значний обсяг акумуляторів суттєво збільшує час використання девайсів на одному заряді;

-  додаткові модулі гарантують зручність рухів на дорогах різної якості;

- відкриті корпуси пристроїв створюють умови для різноманітних трюків (особливе значення ця характеристика має для молоді, яка, таким чином, утверджується у суспільстві);

- надійний захист від перенапруження та перегріву підвищує безпечність використання гаджету на 80%;

- можливість підзарядки акумулятору під час спуску.

На роботу – швидко й з вітерцем!

Моноколесо – найвдаліший електротранспорт, який зручно перевозити в багажнику автомобіля, брати з собою на прогулянку в парк, на роботу та кафе. У показниках компактності і легкості транспортування на значні відстані з ним може зрівнятися хіба що самокат. Та якщо брати до уваги виключно технічні переваги цього надсучасного пристрою, моноколеса – поза конкуренції.

Вони розвивають швидкість до 15-20 км/год. Хоча у продажу нерідко зустрічаються моделі, що дають змогу найбільш управним користувачам долати відстані зі швидкістю 30 км/год. Усім моноколесам властива добра прохідність. Лише завдяки високоякісним гумовим шинам вони впевнено почуваються на асфальті, ґрунтовій дорозі, траві та навіть у неглибоким калюжам. За наявності певного досвіду можна стрибати сходами і долати високі бордюри.

Тут в керуванні задіяні здебільшого ноги, тож під час руху цілком безпечно розмовляти по телефону.

 

Оставьте ваш комментарий