067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Магазин: Киев, бул.Лепсе,4 

(в здании автосалона Volkswagen)

Гіроскутер та його актуальність сьогодні

Гіроскутер та його актуальність сьогодні

Сьогодні у нашій державі гіроскутери виступають новою сферою гаджетів для пересування. Попит на них зростає з кожним днем і з'являється все більша кількість інтернет-магазинів, які пропоную придбати у них ці платформи для пересування. Однак купувати у неперевіреного продавця досить дорогу річ - певний ризик. Ця процедура чревата наслідками: швидким виходом пристрою з ладу, частими поломками, маленьким гарантійним терміном.

 

Вартість гіроскутеров, на перший погляд, може здатися досить великою. Якщо зрівняти показник ціни на цей девайс за вартістю сучасного велосипеда, то другий буде стояти дещо дешевше. Але вартість гіроскутеру все ж менше у 10 разів від ціни на автомобіль. Така тенденція  не повинна вводити покупців до смути. Адже гіроскутер - це не лише засіб для пересування. Перш за все – це сучасний та трендовий гаджет, за допомогою якого людина показує свій характер, підкреслює соціальний статус.

 

Гіроскутерами сьогодні користуються навіть зірки Голівуду. Ці пересувні платформи набирають неабиякої популярності в Україні. Ними починають користуватися навіть діти від 7 років. Ціна на такі пересувні платформи може формуватися в залежності від розміру їх коліс і наявності додаткових функцій. На деякі моделі гіробордов, які потрапляють під акцію, надається спеціальна сумка або чохол в подарунок. У деяких магазинах є знижка на другу покупку, після придбання першого гіроскутера.

 

Не треба зупинятися на виборі найдешевшого гіроскутеру, так як у ньому можуть використовуватися зовсім неякісні деталі. Гіроскутери з гранично заниженою ціною можуть виходити з ладу уже після першого місяця користування ними.

 

Актуальність покупки

Для хлопця цей гаджет буде кращим подарунком на День народження або будь-яке свято. При виборі такої платформи слід визначитися з її технічними характеристиками, серед яких:

  • розмір металевої рами;
  • діаметр коліс;
  • наявність контролеру;
  • наявність пульту керування;
  • потужність акумулятору;
  • гранична витривалість за вагою користувача;
  • швидкість повної зарядки акумулятору.

 

Гіроскутер повинен відповідати габаритам користувача. Якщо потрібно придбати такий гаджет для дитини, відповідно не підійдуть моделі пересувних платформ з дуже великим діаметром коліс. Також дорослим буде не зручно користуватися невеликим гіроскутером з колесами по 6-7 дюймів діаметру.

Оставьте ваш комментарий