067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Магазин: Киев, бул.Лепсе,4 

(в здании автосалона Volkswagen)

Гіроскутер на Новий рік

Новий рік – це магічний час, коли у кожного здійснюються мрії та найсміливіші бажання. У цей казковий період навіть дорослі мріють про щось чарівне, позитивне та безтурботне. Господині заздалегідь розпочинають готуватися до цього свята, шукаючи незвичайні рецепти новорічних страв, та прикрашаючи ялинку. А справжні господарі піклуються про пошук оригінальних подарунків до цього свята.

 

Новий рік - те свято, коли вся родина готує подарунки один одному, вкладаючи в них свою душу і любов. Якщо ви до цих пір терзає себе сумнівами, чим же здивувати ваших близьких, або що подарувати на Новий рік своєї дитини - розгляньте гіроскутер в якості подарунка.

 

Чи варто купити гіроскутер на Новий рік

Гіроскутери з’явилися ще у 2013 році. Тоді такі пересувні платформи вважалися прототипами сигвеїв (електронних засобів пересування, в основі яких стоїть балансування за допомогою гіроскопічних датчиків). Гіроскутери необхідні для персонального пересування. Ці пристрої оснащені електричним двигуном і мають невеликі габарити.

 

Це пересувні платформи на двох колесах з електричним двигуном є справжнім хітом останніх двох років. На гіроскутерах катаються не лише діти або підлітки, а й дорослі, заможні люди. Даний агрегат здатний пересуватися на швидкості 15-20 км / год. Відчути незабутні емоції, стати в центрі уваги перехожих або друзів - допоможе гіроскутер.

 

У цього пристосування є ще кілька назв: ховердборд, смартвей, туцикл, гідроборд, міні-сігвей і електроскутер. Що стосується англомовних найменувань даного пристрою, то їх існує велика кількість. Не дивлячись на масу найменувань, гіроскутер у всіх випадках залишається все таким же привабливим і універсальним у використанні пристроєм для пересування.

 

У гіроскутері немає ручки керування, завдяки чому девайс має високу мобільність і легко транспортується користувачем. Гіроскутери можна брати з собою у спеціальну сумку, яка йде у комплекті разом з даним пристроєм. Деякі пересувні платформи мають високий обїєм коліс, який досягає 10 дюймів. Такі гіроскутери можна використовувати як повноцінний засіб пересування по місту. У цілому, гіроскутерами безпечно користуватися, як дорослим, так і дітям.

 

Унікальну платформу для катань по рівній поверхні вже оцінили світові зірки шоу-бізнесу, менеджери середньої ланки, студенти і школярі. Поспішайте ощасливити близьких цим цікавим засобом пересування, особливо в переддень Нового Року.

Оставьте ваш комментарий