067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Выставочный зал - Киев, бул.Лепсе,4 (в здании автосалона Volkswagen)

Гіроскутер колезі по роботі

Як здивувати колегу по роботі за допомогою гіроскутеру

Ще пару років тому гіроскутери називали транспортом з майбутнього. Сьогодні, ці платформи для персонального пересування можна навіть купувати для дітей. Зовні цей пристрій виглядає, як платформа, для якої прикріплені два колеса. Заряджається пристрій від акумулятора, у середині девайсу є датчики для підтримки керування пристроєм та відслідковування нахилу тіла користувача.

 

Чи варто купити гіроскутер колезі по роботі

Якщо вашому колезі по роботі набридли стандартні подарунки на іменини і ви бажаєте його здивувати чимось нестандартним, придбання гіроскутеру буде не поганим вибором. За допомогою цього пристрою  можна розвивати швидкість до 30 км/год, яка лімітована задля забезпечення безпеки користування пристроєм. 

 

Гіроскутер - це не звичайний засіб для пересування, він вміє самостійно зберігати рівновагу, стоячи лише на двох колесах. Задля цього у нього вмонтовані гіроскопічні датчики, які повідомляють комп’ютерній системі про збільшення кута нахилу користувача. Комп’ютер передає команду мотору, який і коригує кут нахилу пристрою. 

 

Якщо ваш колега по роботі ще не мав справу з гіробордом та ледве уміє їздити на велосипеді, можете не перейматися на рахунок цього. Користуватися гіроскутером кожен зможе. У цьому пристрої ідеальна система самостійного коригування балансу. Платформа пристрою не монолітна, вона складається з двох окремих частин, кожна з яких відповідає за поворот. Якщо п’ятами нахилитися уперед, гіроскутер рушить з місця. Збільшуючи кут нахилу, користувач буде збільшувати швидкість пересування на цьому гаджету.

 

Щоб затормошити на гіроскутері, треба подати нахил свого тіла трохи назад, упершись п’ятами на задню частину платформи. Для ідеального керування гіроскутером, буде достатньо 10-15 хвилин практики їзди на ньому. Навантаження на подібному платформу для пересування може бути досить великим, вага користувача може сягати 120 кг. 

 

Кататися на гіроскутері можна в парку, пересуватися на ньому по вулиці та їздити на ньому на роботу, або за покупками до торгового центру. Гіроскутери можуть пересуватися на різному дорожньому покритті. Задля цього у них є стійкі колеса, діаметр яких може сягати 10 дюймів. Є моделі гіроскутерів, які призначенні для катань по бездоріжжю. 

 

Щоб вибрати якісний гіроскутер колезі по роботі, треба звернути увагу не лише на його дизайн, а я на технічні характеристики та додаткові функції, серед яких можуть бути6 динаміки для музики, світодіодне підсвічування та спеціальні бампери для корпусу.

 

Оставьте ваш комментарий