067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Магазин: Киев, бул.Лепсе,4 

(в здании автосалона Volkswagen)

Гiроскутер керiвнику

Сучасна техніка постійно розвивається, з’являються нові технології та розробки, які стають у нагоді пересічному користувачеві. Однією з найцікавіших інновацій 2017 року – виступає гіроскутер. Це цікавий засіб пересування по місту, який знадобиться кожному. Пересуватися містом на гіроскутері можна без особливих зусиль, достатньо стати на пристрій обома ногами та злегка нахилитися вперед.
 
Чи варто купити гіроскутер босу
Якщо перед вам постало питання покупки цікавого сувеніру своєму начальникові, гіроскутер можна розглядати в першу чергу. Раніше подібні пристрої активно використовувалися у військовій промисловості, сьогодні такі гаджети являються інтересною та корисною розвагою, як для дорослих, так і для дітей. Гіроскутерами користується безліч людей у Європі, з кожним місяцем цей гаджет набирає популярність в Україні.
 
Перед тим, як обрати подарунок своєму керівникові, треба не забувати про те, що цей предмет повинен відображати ступінь вашої поваги до свого босу. Подарунок повинен бути якісним, корисним та цікавим. Усі ці характеристики є у сучасних гіробордів, які можна придбати за доступною ціною у нашому магазині.
 
Гіроскутери – це сучасні аналоги відомого скейтборду з фільму «Назад у майбутнє» 1989 року. Ці пристрої мають цікавий дизайн, легкість у користуванні, екологічність та досить велику швидкість пересування (до 30 км/год). На якісному гіроборді можна цікаво провести вільний час та отримати легке спортивне навантаження, катаючись по вулиці або парку на свіжому повітрі. З гіроскутером можна привернути увагу перехожих та продемонструвати друзям, чи колегам по роботі, свої вміння вправлятися даним пристроєм.
 
З керуванням гіробордом впорається навіть підліток, тому для дорослої людини зовсім не виникне ніяких питань у цьому.  Інтегрована система стабілізації захищаю користувача гіроскутеру від неочікуваного падіння. Серед багатого вибору моделей гіроскутерів, ви можете без зайвих зусиль підібрати оптимальний варіант даного гаджету своєму керівникові.
 
У процесі покупки варто поцікавитися ємкістю акумулятору пристрою, швидкістю пересування та потужністю його мотору. Також треба звернути увагу на розмір коліс, який у підсумку впливає на стрімкість пересування та прохідність даної платформи на двох колесах. Для дорослої людини слід купити гіроскутер з розміром коліс до 10.5 дюймів.