067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Выставочный зал - Киев, бул.Лепсе,4 (в здании автосалона Volkswagen)

Гіроскутер хлопцю

Гіроскутер, або, як його ще називають - гіроборд – це універсальний передвижник пристрій, за допомогою якого можливо пересуватися на рівній поверхні дороги. Швидкість гіроскутеру може досягати 30 км/г. Вона лімітована з міркувань техніки безпеки користувача. Гіроскутер – це трендова іграшка 2017 року, яка користується сьогодні великим попитом серед користувачів різної вікової категорії та статті. Гіроскутерами користуються, як представите лі шоу-бізнесу, так і офісні робітники та менеджери середньої ланки.

 

Переваги придбання гіроскутеру

Якщо ви віришили гироскутер купити, потрібно буде біль детально ознайомитися  з  конструкцією цього пристрою. Гіроборди складаються з наступних складових:

  •        металевої рами;
  •        пластикового корпусу;
  •        двох коліс;
  •        контролеру;
  •        двох гіроскопів;
  •        іонної батареї з лілію;
  •        зарядного пристрою.

 

Гіроскутер також має компактні габарити, які дозволяють брати цей гаджет з собою у подорож чи прогулянку містом, або по парку. Сучасні моделі подібних пересувних платформ взагалі оснащені світодіодними ліхтарями, Bluetoothдатчиком, динаміками для аудіо та пультом дистанційного управління.

 

У якості подарунку хлопцю, гироскутер буде оптимальним варіантом. Ця іграшка з безліччю переваг, серед яких – безлімітна насолода від пересування з незабутніми враженнями та радістю. На ньому можна робити різноманітні трюки та притягувати погляди перехожих. Катання на гіроскутері при цьому – абсолютно безпечні. Гіроборди можуть витримувати вагу користувача до 130 кг, а кататися на подібних платформах можна до 5 годин поспіль.

 

Ціна на гіроскутер може відрізнятися в залежності від його технічних характеристик, матеріалу виготовлення та дизайну. Гіроскутери нового покоління здатні самотужки виконувати повороти, опираючись на інформацію з гіродатчиків. Вони оснащені системою поліпшеної обробки інформації та безліччю корисних додатків, серед яких фіксатор пройденої відстані та датчик заряду батареї.

 

Для хлопців гіроскутери сьогодні є не лише зручним засобом для пересування, а й стильним атрибутом, який підкреслює статус свого хазяїна та його життєву позицію. Адже користуються гіробордмами впевнені у собі люди, які мають активну життєву позицію та не бояться рухатися назустріч чомусь новому. Для хлопця - це гаджет, який дає можливість привернути увагу дівчат та заінтригувати їх своїми навичками вправного катання на ньому.