067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Выставочный зал - Киев, бул.Лепсе,4 (в здании автосалона Volkswagen)

Гіроскутер для хлопця і правила його вибору

Гіроскутер для хлопця і правила його вибору


Хлопців з давніх часів приваблювала швидкість та свобода пересування. У сучасному світі така тенденція не змінилася, але стало значно важче привернути увагу сильної половини людства до нових пересувних пристроїв. Кожного року з’являються нові мотоцикли, автомобілі та велосипеди, якими вже нікого не здивуєш. Щоб дійсно захопити увагу хлопці, можна придбати для нього сучасний гіроборд.

Знайомство з гіроскутером


Цей пристрій може називатися по-різному: гіроборд, гіроскутер, електроскутер, смартвей, міні-сігвей чи гіроцикл. Якщо ви твердо вирішили хлопцю гіроскутер купити, треба детально ознайомитися з основними правилами вибору даного гаджету. У деяких гіроскутерів є ручка керування (рульовий стовп), однак вони користуються меншим попитом за моделі без ручок.

У кожного гіроборду за основу взята дошка, до якої прикріплені два колеса та електроніка. Сучасні гіроскутери з’явилися на початку 2014 року та до сих пір активно набирають у популярності. Пересування на цій дошці здійснюється завдяки нахилу тіла користувача уперед. Для гальмування треба злегка відхилитися назад, перевівши масу тіла на задню частину дошки.

У користуванні гіроскутер інтуїтивно зрозумілий пристрій, проблем з ним не повинно виникнути навіть у підлітків. У дошку-платформу вмонтовані датчики, які визначають положення тіла користувача і зміну його тиску на платформу для пересування. Інформація ця акумулюється електронною системою пристрою, так здійснюється керування гіроскутером.

Щоб не помилитися з вибором гіроборду, варто звернути увагу на наступні його показники:
• Діаметр коліс. Він має показники від 6 до 10 дюймів.
• Швидкість пересування, яка у цьому пристрої може досягати 15-20- км/год максимум, задля забезпечення техніки безпеки користувача.
• Максимальне навантаження на пересувну платформу, максимальним навантаженням ваги користувача сягає позначка у 120 кг.
• Потужність. Від потужності гіроскутеру буде залежати об’єм його двигуна, та ціна на девайс.
• Дальність поїздки. У середньому, однієї зарядки пристрої буде достатньо для подолання на ньому 15-20 км відстані.
• Кут підйому платформи. Він може мати показник від 5 до 30 градусів.

Де можна купити гіроскутер

Придбати даний пристрій для хлопця можна у нашому інтернет-магазині. У нас представлений багатий асортимент гіробордів різного плану, які відрізняються не лише дизайном, а й технічними характеристиками. Гіроскутери випускають різні фірми, але треба купувати дані пристрої від перевірених часом та користувачами виробників.

Оставьте ваш комментарий