067 355-42-19  066 580-80-56  044 333-42-95

Выставочный зал - Киев, бул.Лепсе,4 (в здании автосалона Volkswagen)

Гіроскутер: ціна, підвладна… якості

Лише за останні півтора роки популярність закордонних гіроскутерів в Україні зросла на 29%. Проте більшим попитом споживачів, як і раніше, користуються «вуличні перевізники» китайських виробників. З їхньою допомогою зручно пересуватися дорогами різної якості. Та, як свідчить практика, навіть імідж торгової марки не захищає споживачів від можливості стати власником дешевої підробки. В цій ситуації фахівці регіональних управлінь із захисту прав споживачів радять українцям робити покупки лише у спеціалізованих магазинах.

  Гіроскутер: ціна, підвладна… якості

Зазвичай вартість гіробордів залежить від класу пристроїв, якості їхніх колес і максимальних показників швидкості. Починаючі райдери, як правило, віддають перевагу 6.5-дюймовим моделям із акумуляторами середньої потужності. Вага таких девайсів ледь сягає 9-ти кілограмів. А їхня середня вартість в Україні не перевищує 4500-4700 гривень.

Гіроскутери з потужними акумуляторами дорожчі на 25-40%. Передусім, ідеться про найзапитаніші серед 68% українців 10-дюймові пристрої. Вони дають можливість райдерам швидко пересуватися вулицями міст, а за наявності високоякісних колес – долати значні відстані у селах. Максимальний кут підйому тут становить 35 градусів. Це дає змогу досвідченим користувачам не лише вправно кататися, а й робити надскладні трюки.   

Більшість сучасних гіробордів розвивають швидкість до 10 км/год. Щоб користувачі не забували про максимальні можливості девайсів, виробники обладнали їх спеціальними чіпами. Вони сигналізують про порушення швидкості звуковими сигналами й у відповідний момент одразу ж перелаштовуються на оптимальні темпи руху.

Гіроскутер: ціна в Україні та світі

В Америці брендові гіроборди коштують від 1500 до 1800 доларів. Відповідно в Україні такі моделі продають за 45000-50000 гривен. Головними перевагами цих товарів вважаються:

- високоякісні матеріали, що не втрачають первинних властивостей в умовах негоди і частих механічних впливів;

- великі колеса з діаметром 10,5-12 дюймів;

- два акумулятори найнадійнішого 5С-класу (по 220 мАч – кожен);

- оптимальна відстань між платформою та асфальтом автоматично збільшує прохідність транспорту.

Незалежно від бренду та призначення техніки всі гіроскутери мають однакову будову. Найкращі з них виробляють у Китаї, Канаді, США, Франції, Німеччині та Швейцарії. 

Оставьте ваш комментарий